polski / angielski

SZAMPONY, KTÓRE POWODUJĄ WYPADANIE WŁOSÓW

Czołowi trycholodzy w kraju opublikowali listę szamponów, które są niebezpieczne dla włosów i opowiedzieli, jak przywrócić im objętość oraz sprawić, że znów będą gęste –

Sylwia Truszyńska
Wykształcenie: Dermatolog-wenerolog
Naukowo-Edukacyjne Centrum Medyczne (2005)
Specjalizacja: kosmetologia, praca magisterska (2012)
Certyfikaty: dermatologia-wenerologia, doktorat (2012)
Obszar specjalizacji: trychologia, Uniwersytet Międzynarodowy w Polsce
Pierwszy profesjonalny instytut medycyny estetycznej
Udział w seminarium Warsztat Asclepian ze stosowania laserów (2017)

Doświadczenie zawodowe w medycynie – 11 lat

Jedna z najlepszych trychologów w Polsce, według magazynu PROFY, Sylwia Truszyńska, podzieliła się z nami swoim doświadczeniem w zakresie odbudowy włosów uszkodzonych przez szampony dostępne w sprzedaży detalicznej oraz udzieliła szczegółowych instrukcji, jak powstrzymać wypadanie włosów i dodać im objętości:

„Mój zawód wymaga ode mnie stałego dokształcania się, ponieważ rynek kosmetyków nie stoi w miejscu, a nowe produkty, których działanie nierzadko nijak się ma do obietnic producentów, wytwarzane są na masową skalę.

Szampony i balsamy do włosów „dodające objętości”, „dodające połysku”, „przeciw wypadaniu włosów” obiecują, że włosy staną się gęste w krótkim czasie, dzięki samemu tylko myciu głowy. Piękny wygląd, ładna fryzura, przystępna cena – trudno się oprzeć pokusie, prawda? I nie kupić takiego „super produktu”, który obiecuje, że w jedna butelka zapewni nam zarówno gęste jak i mocne włosy.

Gdy wzięłam udział w seminarium XXXX, byłam już pewna, że to nieprawda. Rzecz w tym, że większość szamponów zawiera substancje, które niekorzystnie oddziałują na mieszki włosowe oraz powierzchnię skóry. Są one toksyczne ze względu na swoja naturę i prędzej czy później doprowadzają do „uśpienia” mieszków włosowych, co oznacza, że włosy przestają z nich wyrastać. A tam gdzie dawniej był włos, pozostaje tylko puste miejsce.

To prosta droga do całkowitego wyłysienia, którego nie da się leczyć. Dopóki masz na głowie trochę włosów, można zwiększyć ich liczbę bez stosowania terapii hormonalnej. I teraz można to zrobić także w domu.

Dbam o swoich pacjentów i szukam najbezpieczniejszych produktów leczniczych. Najlepszym i najbardziej skutecznym jest Hairstim. Jest to skoncentrowana emulsja zawierająca wiele składników, które regulują pracę mieszków włosowych.

Jej działanie ma na celu pobudzenie uśpionych mieszków włosowych oraz zapewnienie ochrony przed niebezpiecznymi składnikami produktów kosmetycznych, takimi jak:

  • Siarczany (SLS)
  • DIETANOLOAMINA (DEA)
  • Ftalany
  • LAS-tenzyd
  • Benzol
  • GLIKOL PROPYLENOWY
  • PARABENY
  • TRIKLOSAN

Hairstim odżywia włosy na całej długości witaminami i minerałami, odbudowuje je i tworzy na nich barierę uniemożliwiającą wnikanie substancji toksycznych.

Innym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest stosowanie szamponów, masek i odżywek niezawierających szkodliwych substancji. Jednakże nie sposób znaleźć takich produktów na rynku kosmetyków, ponieważ nie zawierają konserwantów i każdy taki produkt „zepsuje się” w ciągu kilku dni.

Trudno także używać szamponów domowej roboty, ponieważ nie tworzą żadnej piany, wyczesywanie suchych składników jest czasochłonne, a szampony takie nie zawierają wystarczającej ilości substancji odżywczych.

Szampony zrobione w domowych warunkach trzeba stosować bardzo ostrożnie i tylko raz w miesiącu do mycia włosów, w przeciwnym razie zachodzi ryzyko wystąpienia łojotoku, alergii, suchej skóry i łuszczenia się skóry.

Szczególną uwagę należy zwrócić na główny składnik suchych szamponów – glinkę. Jest to substancja absorbująca o silnym działaniu chłonnym i nie ekstrahuje jedynie toksyn i brudu, ale także witaminy, co prowadzi do wysuszenia i łamliwości włosów, a także rozdwajania się końcówek.

W mojej osobistej praktyce spotkałam ludzi z różnego rodzaju problemami. Statystyki pokazują, że samodzielne próby powstrzymania wypadania włosów z reguły dają najgorsze efekty. Nie zalecam stosowania żadnych produktów leczniczych bez konsultacji z dobrym specjalistą.

Jedynym bezpiecznym profesjonalnym produktem do stosowania w domu jest Hairstim . Jego skuteczność została udowodniona klinicznie i potwierdzona w praktyce. Leczenie moich pacjentów cierpiących na łysienie androgenne było kilkukrotnie skuteczniejsze i szybsze dzięki zastosowaniu tej profesjonalnej skoncentrowanej emulsji.

Jeśli chodzi o działanie ochronne siarczanów zawartych w emulsji Hairstim oraz podobnych substancji, wystarczy używać produkt raz w tygodniu, aby uzyskać pożądany efekt w ciągu 28 dni. Przez ten czas mieszki włosowe „obudzą się”, łuski włosów się wygładzą oraz pojawi się efekt „laminowania” dzięki właściwościom produktu, które odbudowują włos i tworzą na nim warstwę ochronną.

Tydzień pierwszy

Twoje włosy „powracają do życia”: stają się miękkie, łatwo je ułożyć i rozczesać bez użycia balsamów i odżywek.

Tydzień drugi

Wypada znacznie mniej włosów, zamykają się złamane i rozdwojone końce, znika efekt „choinki”.

Tydzień trzeci

Włosy rosną znacznie szybciej, zaczynają się pojawiać nowe, zdrowe włosy.

Tydzień czwarty

Na głowie masz znacznie więcej włosów o zauważalnie większej objętości. Łupież i suchość znikają. Sebum wydzielane jest w zbilansowanych ilościach. Wypadanie włosów zostało zredukowane do minimum.

Czy będziesz leczyć wypadanie włosów na własną rękę czy też udasz się do lekarza – to zależy od Ciebie. Ale zdecydowanie odradzam odkładanie tej decyzji na później, ponieważ może prowadzić do całkowitego wyłysienia – nieodwracalnego bez leczenia hormonalnego”.

Przez długi czas mężczyźni i kobiety sądzili, że aby wyleczyć wypadanie włosów, muszą wybrać się z wizytą do trychologa. Jednak sondaż przeprowadzony przy wsparciu polskiego UNIWERSYTET WARSZAWSKI zaskoczył nas wszystkich.

Sondaż polskiego Uniwersytet Warszawski: Jak zwalczasz wypadanie włosów?

Za pomocą szamponów z apteki:
23%
Za pomocą emulsji Hairstim :
47%
Za pomocą terapii hormonalnej:
8%
Za pomocą masek wykonych w domu:
17%
Nie robię tego:
5%

Dobra wiadomość dla każdego, kto chce się pozbyć problemu wypadania włosów przy użyciu emulsji Hairstim: Sylwia Truszyńska poinformowała nas, że wraz z Uniwersytetem Warszawskim organizują specjalny program, w ramach którego można zakupić tę emulsję z 100% zniżką!

UWAGA! Ze względu na ogromną liczbę zamówień producent został zmuszony do wprowadzenia ograniczeń w ramach tego programu. Obecnie rabat przysługuje tylko do włącznie.

UWAGA! Wystrzegaj się podróbek! W czasie obowiązywania tej oferty specjalnej możesz zakupić Hairstim z 100% zniżką:

Spróbuj szczęścia!
Kliknij koło fortuny i spróbuj zyskać opakowanie Hairstim z 100% zniżką.


ZAKRĘĆ
Gratulacje!

Możesz zakupić opakowanie Hairstim z 100% zniżką

OK


153 komentarze
Martyna Karpińska
Jeśli mam wielki łysy placek, powinnam natychmiast iść do lekarza?
12 minut temu
Natalia Smolińska
No cóż, trzeba iść do lekarza, jak tylko zauważy się garść włosów na grzebieniu lub na wannie. To wcale nie jest normalne i lepiej szybko poddać się odpowiedniemu leczeniu!
21 minut temu
Alina Brocka
Kupiłam Hairstim miesiąc temu i mam zamiar go wypróbować. Szkoda, że za późno natknęłam się na was artykuł. Mogłabym zamówić z 100% rabatem :(
25 minut temu
Karolina Polak
Od prawie roku Hairstim jest moim ulubionym produktem. W tym czasie udało mi się wyhodować piękne włosy. Ktoś w ogóle wątpi w jego skuteczność? Mogę dodać wiadomość z moim zdjęciem PRZED.
27 minut temu
Katarzyna Filipiak
O jejku, nie mogłam się zdecydować czy to zamówić. Teraz już się nie waham.
Muszę się pospieszyć, dopóki jest 100% zniżki, bo, kto wie, kiedy znów się coś takiego trafi.
30 minut temu
Kinga Jóźwiak
Używam tego produktu od trzech tygodni, a efekty są naprawdę imponujące. Nie wiem tylko, czy mam już do końca życia go stosować?
34 minuty temu
Lidia Małkońska
Nie ma strachu, że trzeba będzie używać tego szamponu przez całe życie. Co tu jest do rozumienia? Jedyne, co trzeba zrobić, to stosować Hairstim co sześć miesięcy. No i można przestać się zadręczać.
39 minut temu
Anna Włopuszańska
Zdradzę wam wszystkim trik. Do każdego szamponu dodaję kilka kropel Hairstim i myję nim włosy. Mam takie miękkie włosy, które lśnią i łatwo się je układa.
42 minuty temu
Milena Antosiewicz
Ja też tak robię :))
1 godzinę temu
Beata Makowiecka
Wydaje mi się, że to nie fair wobec pacjentów. Ludzie w całej Polsce chodzą po lekarzach, wydają niebotyczne sumy, a ta kobieta po prostu zdradza wszystkie sekrety tutaj, w Internecie, i sprzedaje to z 100% zniżką.
1 godzinę temu
Wiktoria Damięcka
Ja również jestem trychologiem. Moi pacjenci znają Hairstim, ale przychodzą do mojego gabinetu, żeby się zbadać i są naprawdę zaskoczeni, gdy nie zapisuję im terapii hormonalnej. Ja również przepisuję ten produkt, ponieważ to jedyna terapia niehormonalna, która skutecznie zwalcza problemy z włosami.
1 godzinę temu
Hania Szypułkowiak
Tak, to super, kiedy nie dostaje się drogich leków, które osuszają portfel do cna. Ale są ludzie, którzy nie mogą pojąć, po co mieliby kupić ten Hairstim, i tylko szukają winnego swoich problemów.
2 godziny temu
Emila Jutkowska
Chciałabym powiedzieć wam, jaki efekt wywołał u mnie ten produkt. Uzywam go od miesiąca i nie zamierzam przestać.
2 godziny temu
Eliza Korczak
Wydałam o wiele za dużo na botoks i laminowanie, a moje włosy wyglądają okropnie... Wypróbuję Hairstim , o którym wszyscy mówią, szczególnie że jest 100% tańszy!
2 godziny temu
Daria Kolecka
Co druga kobieta używa tej emulsji. Naprawdę jest taka dobra?
2 godziny temu
Magda Jątek
Jeśli nigdy nie mieliście strasznych problemów z porostem włosów, to nie zrozumiecie radości, jaką niesie ten produkt, a tym bardziej szaleństwa wokół emulsji Hairstim . Wystarczy tylko spojrzeć na to, co miałam na głowie wcześniej i jak to wygląda teraz.
2 godziny temu
Potwierdź, czy numer jest prawidłowy:
TAK NIE
Dziękujemy za złożenie zamówienia. Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz manager!